KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376285
nr 1237 6285
Bo von Zweigbergk
(1897-1940), Sverige
Oljemålning, Saint Maxime, signerad, 1934. Olja på pannå, 20x24
Bo von Zweigbergk, svensk målare född 1897, död 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:35:16
Bo von Zweigbergk
Läs mer om Bo von Zweigbergk